На главную Фильтр статей

Online-програма розрахунку теплої підлоги

Температура подачі, oC.

Температура зворотки, oC.

Крок труби, м.

Труба

Підлогове покриття

Товщина стяжки над трубою, м.

Питома теплова потужність, Вт/м2

Температура поверхні підлоги (середня), oC

Питома витрата теплоносія, (л/г)/м2


В арсеналі проектувальників систем опалення є багато програм з розрахунку водяних теплих підлог. В основу даної програми покладений "метод коефіцієнтів". Його суть полягає в наступному: за основу взято параметри деякої еталонної теплої підлоги, також розраховані різні коефіцієнти, застосування яких дозволяє отримати значення для теплої підлоги, що розраховується. Коефіцієнти, що застосовуються в даному калькуляторі теплої підлоги враховують вплив: матеріалу, кроку та діаметра труби, матеріалу підлогового покриття, товщини стяжки.

Найбільш суттєве обмеження даної online-програми полягає в тому, що вона не враховує впливу утеплювача, на якому лежать труби..

Незважаючи на обмеження, вибір на користь цього методу було зроблено завдяки його реальним результатам. Порівняння розрахунків з різних методів показали розбіжності 10-15%. Враховуючи те, що метод "коефіцієнтів" ґрунтується на показниках реальної еталонної теплої підлоги, які були отримані експериментальним шляхом, то варто очікувати, що і результати розрахунку програми будуть реальними.